Akcija!

Elipsinis treniruoklis TOORX ERX-700 iConsole+

1,184.00 947.00

Sulankstomas elipsinis treneruoklis Toorx ERX-700 yra modernus Itališkos firmos treniruoklis su elektromagnetine stabdžių sistema, net 32 pasipriešinimo lygių ir didelė skirtingų programų įvairovė. Treniruoklis, puikiai tinkantis sportuoti asmenims, kurių svoris yra iki 130 kg, 18 kg svorio smagratis užtikrina tolygų, sklandų ir švelnų minimą pirmyn arba atgal. Viršutinės kūno dalies treniravimui yra ergonomiškos rankenos su pulso matavimo sensoriais. Padėties pedalus galima reguliuoti, jie yra neslidūs, todėl treniruotės metu jausitės tvirtai ir saugiai. Pulso matuokliai ant rankenų leidžia visada matyti koks jūsų pulsas realiu laiku, integruota širdies ritmo kontrolė (telemetrinė sistema), spalvotas ekranas, laikiklis planšetei, telefonui ir kitiems įrenginiams pasidėti,vandens gertuvė. Naujos kartos iConsole serijos monitorius (galite įsigyti papildomai): palaiko Android ir iOS mobilius įrenginius. Dėka įrengtos Bluetooth bevielės duomenų perdavimo technologijos bei specialių treniruočių programų jūs galėsite personalizuoti savo treniruočių programą bei papildomai motyvuotis atnaujinant treniruočių programas

Produkto aprašymas

Pasipriešinimo sistema elektromagnetinė (treniruoklis jungiasi į elektros lizdą)
Smagračio masė 18 kg
Maksimalus vartotojo svoris 130 Kg
Konsolė spalvotas LCD ekranas – laikiklis planšetei, telefonui ar kitiems įrenginiams
Funkcijos atstumas, laikas, kalorijos, pulsas, greitis, RPM (apsisukimai per minutę), programos: rankinis, pradedančiųjų, pažengusiųjų, atletams, kardio, vatų, pulso atsisatymo testas (recovery), kūno riebalų indeksas, 4 HRC (širdies ritmo kontrolė)
Paruoštos programos Built-in Bluetooth  sistema, kuri leidžia  dviračiui palaikyti ryšį su labiausiai motyvuojančiomis Apps programėlėmis telefone,specialiai tinkančiomis treniruočįų mokymuisi. Apima iConsole + app su žemėlapiais ir maršrutais visame pasaulyje, treniruočįų planu ir įrašu. Suderinamas su Kinomap sporto programą (prenumerata į komplektą neįeina)
Pasipriešinimo lygiai 32 lygiai
Pulso matavimas rankų pulso sensoriai, telemetrinė sistema
Pedalų reguliavimas 3 padėčių
Žingsnio ilgis 41 cm
Svoris 68 Kg
Transportavimo ratukai yra
Treniruoklio matmenys 1660 x 590 x 1580 mm
Svoris su pakuote 76 Kg
Pakuotės matmenys 1435 x 340 x 875 mm
Atitinka standartus CE-ROHS-EN957
Garantija 2 metams

Papildoma informacija

Svoris 70 kg

Jums taip pat gali patikti…

  • Dviratis treniruoklis TOORX BRX-45

    229.00
    Į krepšelį