Elipsinis treniruoklis HS-100C Galaxy iConsole

680.00

Modernus pusiau profesionalus elipsinis treniruoklis skirtas profesionalioms, intensyvioms treniruotėms. Dėka panaudotų dvigubų guolių ir svertų sistemos, esančios judamojoje treniruoklio bazėje,užtikrinamas aukščiausias treniruočių patogumas.Atstumas nuo pagrindo yra tik 16 cm,todėl užtikrinama naturali treniruočių padėtis.
Treniruoklio max apkrova yra 150 kilogramų.

Elipsinio treniruoklio HS-100C Galaxy iConsole pėdų kampas buvo parinktas specialiai bendradarbiaujant su kineziterapijos ir sporto specialistais taip, kad būtų sumažinta kulkšnių ir kelių įtampa.
Be to, kiekvienas vartotojas gali individualiai pasirinkti žingsnio dydį, judant platformos bazei vertikaliai. Šis sprendimas leidžia sumažinti tokių negalavimų riziką, kaip pvz. achilo sausgyslių ar kojų sąnarių skausmą.
Elipsinis treniruoklis HS-100C Galaxy iConsole turi dvigubus guolius, kurie juda aukštos kokybės bėgiais,24 kg smagračio sistemą kas užtikrina sklandų,tolygų judėjimą ir geresnį stabilumą.
Treniruoklyje yra 32 lygių reguliuojama pasipriešinimo sistema,5 HRC programas(įmontuoti širdies ritmo jutikliai),riebalų deginimo programa ir t.t
Dėka integruoto planšetės laikiklio ir “iConsole“ programos jūs galite derinti pramogas su treniruotėmis.
Treniruoklis siūlo subalansuotą ištvermės treniruotę. Be kojų raumenų, įtraukiate beveik visas pagrindines raumenų grupes.
Dėl elegantiško dizaino ir taupant vietą “ Elipsinis treniruoklis HS-100C Galaxy iConsole yra idealus treniruočių sprendimas jūsų namuose ar sporto salėje.

Produkto aprašymas

 Gamintojas  Hop-Sport
Pasipriešinimo sistema elektromagnetinė (treniruoklis jungiasi į elektros lizdą)
Smagračio masė 24 kg
Maksimalus vartotojo svoris 150 Kg
Konsolė spalvotas LCD ekranas – laikiklis planšetei, telefonui,gertuvei
Funkcijos atstumas, laikas, kalorijos, pulsas, greitis, programos: rankinė, pradedančiųjų, pažengusiųjų, atletams, kardio, vatų, pulso , kūno riebalų indeksas, WATTT ir HRC (širdies ritmo kontrolė),pulso matavimas poilsio fazėje.
Paruoštos programos  12 treniruočių programų + riebalų kiekio organizme įvertinimas,
rankinė programa, orientuota į laiką, kalorijas, atstumė,pulsą.
i.Bluetooth 4.0  sistema apima iConsole +  su žemėlapiais ir maršrutais visame pasaulyje, treniruočįų planu ir įrašu. Pasirinkite bet kurį maršrutą pasaulio žemėlapyje ir peržiūrėkite jį planšetiniame, telefono arba televizoriaus ekrane, naudodami „Street View“ arba hibridinius vaizdus. Kad galėtų skaityti parametrus ir rezultatus  yra būtina prijungti mobilųjį prietaisą prie elipsinio treniruoklio kompiuterio naudojant Bluetooth 4.0. Sukurkite savo profilį programoje ir pasidalykite savo rezultatais socialinėje erdvėje.. Programa įrašo jūsų treniruotes, todėl jūs turite galimybę stebėti savo pasiekimus
Papildomas rankenos 2
Pulso matavimas rankų pulso sensoriai
Pedalų reguliavimas pasirenkate judant bėgiais horizontalia kryptimi patogią padėtį
Žingsnio ilgis   52 cm ,neslystantys pedalai 39.5 x 15.5 cm
Svoris 83.5 Kg
Transportavimo ratukai yra
Treniruoklio matmenys 1780 x 66 x 1550 mm
Svoris su pakuote 88 Kg
Pakuotės matmenys 153 x 55x 73 mm
Atitinka standartus CE-ROHS-EN957
Garantija 2 metams namų naudojimui, 1 metai profesionaliam naudojimui.

Papildoma informacija

Svoris 70 kg

Jums taip pat gali patikti…

  • Dviratis treniruoklis TOORX BRX-45

    229.00
    Į krepšelį