Akcija!

Profesionalus kojų tiesimo ir lenkimo treniruoklis Body-Solid GCEC340

625.00 599.00

Body-Solid -tai profesionalūs treniruokliai, pagaminti vieno didžiausių fitneso įrangos gamintojų pasaulyje.Daugiau kaip 100 distribiutorių prekiauja treniruokliais visame pasaulyje(produktai labai paplitę JAV).

Body-Solid produktai pasižymi labai aukšta kokybe, patikimumu ir saugumu(turi  ISO 9001:2015,EN957 sertifikatus). Treniruokliams suteikiama tarptautinė garantija(kiekvienas treniruoklis turi savo indentifikacinį numerį).Gaminiams naudojami keturių pusių 50 x 75 mm storasieniai profiliai ,gumuotos kojos, atsparūs devejimuisi pilkos spalvos dažai.

Turime sandelyje. Pristatymas 1-3 dienos

Produkto aprašymas

Profesionalus kojų tiesimo ir lenkimo treniruoklis Body-solid GCEC340  – tai laisvų svorių staklės  kojų  raumenims lavinti sėdint. Du svarbiausius kojų pratimus dabar galima atlikti iš vienos patogios padėties.

Storos, patogios DuraFirm™ paminkštinimo pagalvėlės ir reguliuojamas pasvyrimo kampas lengvai pritaikomas prie bet kurio vartotojo. Lengvai naudojamas smeigtukas, leidžiantis koreguoti pasvyrimo kampą, kad padidintumėte ir valdytumėte naudotojo judesių diapazoną. Reguliuojama kėlimo ranka gali būti išdėstyta taip, kad būtų galima mankštinti tiek šlaunies, tiek keturgalvius raumenis.

Atstumas nuo sėdimosios dalies viršaus iki  volelio apačios 40,5 cm,
Svorių strypo diametras 25 mm. 

Olimpiniams svoriams reikalingas adapteris OAS 14.

Tvirtas stabilus treniruoklis, su guoliais. Minkšti. patvarūs dvigubos siūlės juodi apmušalai.

Matmenys:

Aukštis – 94 cm.

Plotis -107 cm.

Ilgis – 125 cm.

Max apkrova svoriams – 250kg.

Svoris – 33 kg.

Papildoma informacija

Svoris 33 kg