Tatami puzzle

Dangos– sprendimas didesniam saugumui
Sportuojant visada svarbu pakankamai dėmesio skirti saugumui: pravartu pasirūpinti ne vien tik tinkamu apšilimu, bet taip pat ir pakankamai saugia danga, kuri gali padėti sumažinti traumų riziką. Vienas galimų pasirinkimų – tai tatami puzzle danga, kuri neretai pasirenkama tuomet, kada siekiama užtikrinti saugumą sporto klube, mokyklos ar darželio sporto salėje, reabilitacijos centre, ir t.t. Tokia grindų danga turi ne taip ir mažai privalumų, taigi, kuriuos jų galime laikyti pačiais svarbiausiais?

Nesunkiai surenkama danga

Kaip ir sako pats pavadinimas, tatami puzzle – tai iš skirtingų dalių surenkama danga, kuri sudaro vientisą paviršių. Palanku yra tai, kad tokia danga gali būti naudojama ne vien tik patalpose, bet taip pat ir lauke, todėl tuomet, jei treniruotė planuojama už salės ribų, toks pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti. Nors šios dangos storis gali labai varijuoti, tačiau jos svoris yra ganėtinai nedidelis, tad prireikus šią dangą bus nesudėtinga išsinešti į lauką ar transportuoti.

Užtikrinamas dar didesnis saugumas

Tatami danga – tai sertifikuotas produktas, kuris yra pažymėtas standartiniu CE ženklu. Galima būti užtikrintiems, kad šios dangos naudojimas gerokai sumažins traumų tikimybę, tad toks pasirinkimas puikiai pasiteisins iš tiesų dažnose situacijose. Tatami puzzle danga itin dažnai naudojama tada, kai siekiama išvengti traumų užsiimant kovos menais, tačiau tokia danga taip pat puikiai tinka ir tuomet, kada siekiama užtikrinti darželinukų ar mokyklinio amžiaus vaikų saugumą sporto salėje. Niekam ne paslaptis, kad vaikai yra labai judrūs, todėl pratimus ne visada atlieka taisyklingai. Jei siekiama, kad griuvimo metu traumų tikimybė būtų kiek įmanoma mažesnės, toks sprendimas tikrai gali puikiai pasiteisinti.

Kokybiška ir ilgaamžė danga

Svarbu paminėti ir tai, kad tatami puzzle danga yra atspari karščiui bei vandeniui, todėl tuomet, jei dangą bus nuspręsta naudoti lauke, tikrai nereikės nerimauti, kad jai gali pakenkti pernelyg kaitri saulė ar netikėtai užklupęs lietus. Nors ši danga gali tarnauti metų metus, tačiau jos kaina yra ganėtinai nedidelė, taigi, ją gali sau leisti įsigyti daugelis mūsų.