KAINOS

SPORTO IMPERIJA neprisiima atsakomybės, kai dėl spausdinimo klaidų pirkėjas gauna neteisingą informaciją, ir pasilieka teisę netvirtinti užsakymo, jei dėl spausdinimo ar programinių klaidų kaina buvo įvesta neteisingai. Visos kainos svetainėje bei kituose SPORTO IMPERIJA kataloguose nurodytos su PVM. Užsakymas laikomas patvirtintu ir turi būti vykdomas, kai SPORTO IMPERIJA įgaliotas asmuo išduoda pardavimo čekį.


PREKIŲ UŽSAKYMAS INTERNETU

Taupydami savo brangų laiką, bet kurią mūsų prekę galite užsisakyti internetu.
Užsiregistruokite mūsų interneto parduotuvėje arba tiesiog rašykite mums el.paštu sportoimperija@gmail.com ir nurodykite:

Vardas, pavardė
Prekės kodas, pavadinimas
Pristatymo adresas
Kontaktinis telefono numeris

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Naujiems klientams bei visiems fiziniams asmenims taikomos išankstinio mokėjimo sąlygos. Juridiniai asmenys moka pagal iš anksto aptartas sąlygas.

Del galimybės sumokėti atsiimant prekes skambinkite numeriu +370 620 27 887


PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakytas prekes Lietuvos ribose pristatome Lietuvoje veikiančių kurjerių tarnybų pagalba, kaina yra nurodoma perkant mūsų interneto parduotuvėje.
Sunkioms arba didelių gabaritų prekėms tokioms kaip treniruokliai, teniso stalai ir kt. gali būti taikomi atskiri pristatymo įkainiai nurodyti pateikiamoje sąskaitoje ar pasiūlyme.

Sandėliuojamos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo nustatytų apmokėjimo sąlygų įvykdymo. Nesandėliuojamų prekių pristatymas įvykdomas per 2-4 savaites. Priklausomai nuo užsakymo specifikos – pristatymo terminas nurodomas pateiktoje sąskaitoje arba aptariamas kiekvienu konkrečiu atveju atskirai.
Tikslius pristatymo terminus galite sužinoti paskambinę telefonu +370 620 27 887 arba elektroninio pašto pagalba – sportoimperija@gmail.com


KITA INFORMACIJA

Force majeure

SPORTO IMPERIJA nėra materialiai atsakinga už įsipareigojimų nevykdymą, jeigu tai įvyko dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių.


Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas įmanomas tik tokiu atveju, kai tai iš anksto buvo aptarta su mūsų pardavimų skyriumi. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Prieš fizinį prekės grąžinimą Pirkėjas privalo inicijuoti grąžinimo procedūrą pateikiant reikiamus duomenis SPORTO IMPERIJA administratoriui. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima daikto grąžinimui. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Visais atvejais prekes grąžina Pirkėjas savo transportu. Tuo atveju kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Pardavėjas gali arba grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus (atėmus 5% užsakymo sumos neįskaitant pristatymo išlaidų) arba pakeisti prekę kita – analogiška abipusiu susitarimu.

Pretenzijos
Visos įmanomos pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos raštiškai per 8 dienas nuo prekių gavimo.


Prekių pažeidimas transportavimo metu

Prašome nepriimti prekių su matomais pažeidimais. Prekės išsiunčiamos kokybiškos. Dėl tokio pobūdžio pažeidimų prašome kreiptis į transporto firmą ar į pašto paslaugų tiekėją.

Asortimentas
SPORTO IMPERIJA siekia pastoviai atnaujinti savo prekių asortimentą bei keisti prekių savybes. Dėl to mes pasiliekame sau teisę keisti prekių asortimentą, spalvas bei kainas nurodytas mūsų kataloguose.


Garantinis remontas

Garantiniam remontui prekę pristato arba apmoka transporto išlaidas – klientas.

Pagarbiai,

SPORTO IMPERIJA